Hakkımda

Kısaca Ben;

1985 Samsun Doğumluyum. Doğduğum şehir olan SAMSUN’da yaşamaya devam ediyorum.

İnternetle tanışmam 90’lılarda olmuştur.İçerik üretme ve arama motorlarıyla tanışmam 1998 Dünya kupasındaki Yahoo reklamlarıyla başlamıştır. Bilgisayarla (Macintosh PC’lerle) tanışmamız oyun üzerine kurulu olmasından dolayı, bilgisayarlar üzerinden yapılan çalışmaların tümü bizim için oyunlaşmaktadır. Favori oynumuz (Championship Manager 03/04)’dir.

Yaklaşık olarak 30 yıllık bilgisayar geçmişi ve 12 yıllık SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) deneyimim bulunmaktadır. Deneyimlerimi her zaman insanlara fayda sağlamak için kullanan birisiyim. Wikipedia’da yaklaşık 16 yıllık üyeliğim olup; bu siteye Backlink, SEO, Link inşaası konularıyla ilgili ilk içerik girenlerden olup hatta konuları başlatanlar arasındayım. (Nick:Akrepik)

Bu arada şahsım Beden Eğitimi Öğretmenliği Mezunu olup tabiki En büyük aşkımız SEO’nun yanında Futbol’dur(Tabi ki Fanatik SAMSUNSPOR’LUYUM).

İnanç olarak alınan eğitimden çok insanların kendilerini geliştirmesinin daha önemli olduğuna inanıyorum. Sonuçta meslekler bir ünvan ama Uzmanlık farklı bir cevher. Bu noktada Türkiyede Dijital Pazarlama denince akla gelen ilk kişi ve çocukluk arkadaşım olan Ayhan KARAMAN kardeşimede 25 yıldır bana kattığı değerler içinde ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Kariyerime Döndüğümüzde,

Kariyer hayatımda Koç Holding, Atos Müşteri Hizmetleri, Sitedestek, Turkcell Global Bilgi ve Assistt A.Ş gibi sektörlerinde güçlü firmalarda Çağrı Merkezi ve Dijital Pazarlama uzmanı alanında çalıştım. Sektöründe güçlü olan kurumsal şirketlerin içinde edindiğim tecrübeler iş hayatım aldığım kararların tümünde etkili olmuştur.

Bunlar içerisinde beni en çok etkileyen Site Destek (Dijital Pazarlama Danışmanlık Ajansı) markasıyla yapmış olduğumuz hizmetler olmuştur. İnsanlara fayda sağlamayı ve bu faydanın sonunda insanların mutlu olması benim çalışma hayatımın en önemli değerleri arasındadır. Bir çok kurumsal yapının kattığı deneyimi Dijital Pazarlama ve SEO alanında şimdi kendi müşterilerimle paylaşmaktayım.

Prensip olarak Değer katma anlayışıyla şimdi bu web sayfası üzerinden daha fazla insana ulaşmayı hedeflemekteyim. Geçmişte çalışma hayatımda ki başarıları yeni kariyer hayatımda da oluşturmak en büyük hedeflerim arasındadır.

ozguraltun.com.tr adresinde verdiğim hizmetler şunlardır; SEO, dijital pazarlama danışmanlığı, e-ticarette satış performansı geliştirme, içerik pazarlaması, SEM, sosyal medya hesap yönetimi ve reklamcılığı, online itibar yönetimi.

Mezuniyetlerim:

  • Samsun Gazi Lisesi (Lise)
  • Anadolu Üniversitesi / Spor Yöneticiliği / Spor Bilimleri Fakültesi (Lisans)
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi / Eğitim Fakültesi / Beden Eğitimi Öğretmenliği Anabilim (Pedagojik Formasyon)
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi / İşletme ve Endüstri İlişkileri/ Sosyal Bilimler Enstitüsü (Yüksek Lisans)

Uzmanlık konularımda, destek almak isterseniz veya çalışmak için benimle iletişim kurmak isterseniz info@ozguraltun.com.tr mail adresini, 0541 635 38 59  numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Esen Kalmanız, Başarılarla Dolu Bir Ömür Geçirmeniz Dileğiyle.